loader image

Dołącz do zespołu
Bajkowego Labiryntu

Chcesz dołączyć do znanej firmy w branży rozrywki? Chcesz rozwijać własną kreatywność i pomysłowość? Jeśli tak, to Nasza firma jest miejscem właśnie do Ciebie. Cały czas budujemy nasz zespół więc wyślij aplikację na adres hr@bajkowylabirynt.pl w tytule wpisując miasto z którego pochodzisz. W związku z tym, że to praca u nas wymaga określonych cech charakteru oraz kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam siebie oraz swoje doświadczenie. Forma dowolna.

Nasza firma cały czas się zmienia dostosowując się do oczekiwań gości.

Szukamy w niej ludzi, nie CV. Wierzymy, że to właśnie Twoja energia będzie udziałem tej zmiany.Naszą firme tworzą ludzie w całym kraju:) 

Przy różnych okazjach można poznać nasze talenty 🙂 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RO-AN Sp. z o.o. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w treści e-maila następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez RO-AN sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.